BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: hangulatképek
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2016. május 29. 07:49
  • fókusztávolság: 50 mm
  • rekeszérték: f2.2
Városi pipacsok 2

... mert esti fényben jobb. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2016. május 30. | 20:07 | mazzz

hello, láttam ez előző nappali változatot, de az egyértelműen bukta volt. Ez lényegesen jobb, de szerintem sokat emelne a kép értékén, ha valami kis fény került volna a pipacsokra, utolsó fénysugarak v iesmi.

adott pontszám: 5
2016. május 29. | 14:02 | dmcdmc

nem egy kimondottan látványos fotó, nem is arról szól, egyszerűen hangulat, egy városi, kora esti, büdös, koszos hangulat, amiben meglátta a fotós az egyetlen szépet, az út melletti pipacsokat!

jó ötlet, tetszik, gratulálok!

harmincas válasza:
Köszi! Azért nem olyan szörnyű az Öv utca... :)

adott pontszám: 5
2016. május 29. | 11:05 | Bluray

Szia! Tök jó! Remek ötlet volt, gratulálok. Üdv!

harmincas válasza:
Köszönöm szépen!

adott pontszám: 5
2016. május 29. | 09:23 | Tier

Tetszik ez a hangulat és még épp a határon van a dinamika is. A kompozíció és pont a kellő mértékben generálja a feszültséget. Szuper!

harmincas válasza:
Köszönöm szépen!