BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,6
KATEGÓRIA: természet
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2009. február 28. 19:28
  • érzékenység: ISO 200
  • fókusztávolság: 17 mm
  • objektív: 17-70 Sigma f2.8-4.5
  • rekeszérték: f22
  • zársebesség: 1/60
  • Készítés helye (ország): Magyarország
  • Készítés helye: Miskolc
  • Készítés ideje : 2009-02-22
Hiszem, hogy..

Múlthét vasárnap túrázni indultam az anyukám társaságával. Nem bántam meg, sok szép fotó született. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4
2009. március 2. | 11:00 | czapkat

szia!
nagyon szép kép, mégis számomra vmi hiányzik..
talán egy kicsit alsóbb perspektíva, hogy a lombok is látszódjanak, mert így számomra kicsit kurta a látvány..
a fán a piros becsillanás is zavaró, azt mindenképp retusáltam volna..

adott pontszám: 5
2009. március 1. | 11:10 | tatramaci

Nem egy nagyon különleges téma, amit fotóztál, de nagyon eltalált a kivitelezés. Jól mutat a nap az aranymetszésben, a szűk rekesz, ahogy a nagy könyvben meg van írva.... Nekem még a becsillanások is tetszenek... Üdv, KJ

atiboy-photo válasza:
Nagyon szépen köszönöm!
Valóban nem különleges a téma, de ahogy ott megláttam, szerettem volna visszaadni, mert a látvány valami megigéző volt.

Örülök, hogy tetszik a becsillanás is, nekem is, és ezért is hagytam direkt meg.
Üdv,
A

adott pontszám: 5
2009. február 28. | 20:29 | Nanuq

gyönyörű a becsillanás, a fák törzseit szinte tükröződésszerűen meghosszabbító árnyékok... jól sikerült szép tájkép!

atiboy-photo válasza:
Szia!
Köszönöm az értékelésedet, örülök hogy tetszik :)

2009. február 28. | 20:28 | pacalevő

Szia! Gondolom valami csillagszürővel készült?
Akkor nehéz napellenzőt használni , ha szürő nélkül készült akkor jól jött volna a napellenző, a becsillanások végett!
Amúgy hangulatos szép fotó!
További szép fényeket!

atiboy-photo válasza:
Szia!
Nem használtam csillagszűrőt, csupán szűk rekesz értéket, mint láthatod.
Volt napellenző, és a becsillanás szerintem pluszt ad neki, azért hagytam meg.

Köszi,
Üdv

adott pontszám: 4,5
2009. február 28. | 19:44 | szanthoelemer

Maga a kép szép éles.De látni benne azokat a csúnya szívárvány foltokat ami eszt a képet tönkretette.Én anyira tanácsot nem tudok adni
de gondolom a nappal szembe fény képezésnek is meg vannak a módszerei.
Üdv ELE

atiboy-photo válasza:
Szia!
A becsillanás szándékos.. ha szerettem volna, akkor utólag tüntetem el.
Üdv,
A