BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: életképek
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2010. május 25. 23:01
  • érzékenység: 100
  • fókusztávolság: 18mm
  • objektív: Sony AF DT 18-70mm F3.5-5.6 (D)
  • rekeszérték: 3.5
  • zársebesség: 1/20
  • Készítés helye (ország): Magyarország
Go shopping

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2010. május 26. | 07:03 | Virgonc

Nekem ez bejön. Olyan mintha én is egy bevásárló kocsi kereke lennék és suhannának el mellettem a többiek valami hihetetlen őrült tempóban :)
Az aura picit erős a bal felsőnél az épület és az emberek körül, de az összhatás engem megfogott :)

hgergely válasza:
Szia Virgonc :)

Köszi az értékelést! A bevásárló kocsis hasonlat nagyon tetszik:)

adott pontszám: 5
2010. május 26. | 01:55 | harminchat

Szia! Hát ez nagyon sötét, meg bemozdult és jé, valaki félbe is van vágva! Ellenben a nézőponttal együtt telitalálat. Azt érzem, hogy ha kell át is tolnák rajtam a kocsit, csak nehogy már megakadjon a szent bevásárlás folyamata. Az áruházból jön a fény....
Gratulálok a fotóhoz!

hgergely válasza:
Köszi Harminchat!

Örülök, hogy átment a hangulat!

Üdv!

adott pontszám: 5
2010. május 26. | 00:36 | fehér elefánt

George A. Romero zombiefilmjeinek hangulatát így még nem láttam fényképen visszaadva. Mennek, mennek, és aki közéjük és a termék közé áll, széttépik. Mestermű.

hgergely válasza:
Szia Balázs!

Köszönöm értékelésed :)

Üdv!