BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,7
KATEGÓRIA: természet
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2009. július 23. 00:02
  • érzékenység: 200
  • fókusztávolság: 70mm
  • objektív: Sony AF DT 18-70mm F3.5-5.6 (D)
  • rekeszérték: 5,6
  • zársebesség: 1/400
  • Készítés helye (ország): Magyarország
  • Készítés ideje : 2009-05-12
Pihenőm

F11 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4,5
2009. július 25. | 15:45 | Álomfejtő

Nagyon szép éles a pille, és nagyon finom, különleges a háttér.
Amive vitatkoznék, az a kissé sötét tónus, és a középre szerkesztés, vágás : Roppant nagy térbe helyezted, így elveszik a hangsúly. Szerintem mindenképpen szűkebb vagy fekvő formátumban, a lepkét bal alsó harmadolóba helyezve vágnék alulról és balról. Az alsó sötét képrészlet elnyomja a lényeget...

hgergely válasza:
Szia Álomfejtő!

Köszönöm szépen Neked is!

adott pontszám: 4,7
2009. július 25. | 12:30 | vadaszgabor

Szia!

Ritkán látni, lepke fotót , FF-ben, egy kicsit furcsa is számomra, de tetszik.
Tetszik a háttér becsillanásai.
A szerkesztés ami annyira nem jön be nekem, túl nagy a tér, főtéma körül.

Gratulálok

hgergely válasza:
Köszönöm!
Örülök, hogy írtál!

adott pontszám: 5
2009. július 23. | 09:45 | bodzaszörp

Szia!!

Tetszik a fekete-fehér szinvilág.
Szépek a tónusok, jol mutatnak a háttérben a bokeh-ék.
Jo az aranymetszésbe való szerkeztés, tetszik, hogy látjuk a lepke környezetét,jol mutat, hogy teret engedtél neki.
Az ellenfényben szépen kirajzolodik a "modelled" :).
Az élesség és a mélységélesség is tökéletes.

üdv.bodzaszörp

hgergely válasza:
Szia Bodzaszörp!
Örülök, hogy neked tetszik a tér!
Köszönöm szépen!

adott pontszám: 4
2009. július 23. | 09:43 | modoc

Tetszik, meseszerű a fotó a háttér miatt. A lepke viszont túl kicsi, és túl középen van.

hgergely válasza:
Szia Modoc!
A szerkesztés tudatos.
Köszönöm, hogy írtál!

adott pontszám: 3,8
2009. július 23. | 02:22 | bodor

Nekem tetszik ez a foto hiaba latok benne szamomra zavaro dolgokat. Az osszhatas, a hangulat az ami bejott, meg az a bonyolult fenyjatek ami az egesz kepen jelen van, es csak nagyban latszik. Viszont kar h A SOTET TUL SOTET A VILAGOS MEG TUL VILAGOS hianyoznak a tonusok, a fotema kicsi, a hatter fenyei elvonjak a figyelmet, pedig mind a ketto fontos resz, a hatter korkoros fenyei nekem fontosak ebben a kepben, resze annak amiert bejon. Van a kepben kreativitas es egyediseg, hiaba nem magas a pont nalam, tetszik.

hgergely válasza:
Szia:)
Nézted másik monitoron is?
Ez olyan szemet kalandozni hagyós fotó szerintem. Meglátod a témát, aztán kalandozol a környezetében :)