BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
ÉRTÉKELÉSEK JÓVÁHAGYÁSA c0y0te (4,87)

KÉPEK RENDEZÉSE

összesen: 2016 darab

1/127 | KÖVETKEZŐ UTOLSÓ
- (5)
A franc, hát nem tudnak az emberek nyugton maradni röpke negyed órán keresztül? Nézd már, nem lett éles az arcuk!
Tetszik a hangulata.

A képre adott pontszám: 5

hegyiember válasza:
örülök
Ááá, tudhattam volna. :)
h.rom válasza:
:)
Van benne technika. Vaku balról+kézi spricc? Végül is mindegy, stock minőségű, falra való (hatalmasban), hangulatos fotó.

A képre adott pontszám: 5

Alexander Nevermind válasza:
SZia, Igen, van vaku, ha jól emlékszem akkor hátulról és szemből is volt egy. SZerencsés pillanatban sikerült megnyomni az expó gombot. Köszönöm szépen!
üdv. Krisz
Szép. Szimmetrikus, csillog, tükröződik, minden, ami kliens szeme-szájának ingere.
Az érintés és a csók is természetesnek hat. Nem könnyű elérni az ilyesmit.
Prizma? Mobil kijelzője? Másik obi? Üveg? Próbálom kitalálni, hogy mit használtál tükörnek.

A képre adott pontszám: 5

cs.g. válasza:
Koszonom.
Nem megrendezett csok volt, jol lattad-gondoltad.
Prizmat hasznaltam.
Ó, ez szép. Kellene még néhány sor ide, mert moderálandó vagyok, de nem jön.

A képre adott pontszám: 5

harmincas válasza:
Köszi!
Áttetsző röpülő izé, ellenfény, és kész is a hangulat. Vagy sem. Nagyon sokszor láttam és alkalmaztam magam is ezt a sémát (több-kevesebb sikerrel). Ez most nem lett igazán jó. Ez olyan jóvanazúgy koncepció, az élesség az előtéren, a röpülő izé kiégett (lehetne az is a kép része, de akkor az nem így nézne ki). Elsősorban javaslatom a -2 FE alexpó, élesség az izén. A röpülőn. Utána meg jöhet a művészi meglátás.

A képre adott pontszám: 3

Brukszusz válasza:
Köszönöm szépen.

A fotós 1 kredittel jutalmazta a véleményezőt.
/troll mode on/ Jó kis bokeh, de belóg fent valami éles rész, az igen zavaró tud lenni. / troll mode off/
szódás love válasza:
;)
- (5)
Van Damme járt itt? Volvo után nyílászárókat reklámoz? Tetszik a szimmetria, nehéz ilyent találni a vadonban.

A képre adott pontszám: 5

hegyiember válasza:
á, kockaformátummal kell járni és adja magát :)
köszi!
Ha elég sokáig nézed a képet, van rajta egy kés, egy kontroller és egy Resident Evil poszter is!
h.rom válasza:
Szerintem evidens, hogy egy kontrollerrel senki nem áll oda egy poszter elé. Az egy TV. :)
Charity (4,9)
Napképe! :D Hajrá Székelyföld! Izé, Kenya. Na, tudod, na...
Amúgy szenzációs a fény rajta. Paradicsomi.

A képre adott pontszám: 5

Lobo92 válasza:
Köszi :D
Műanyag erotika absztrakt beütéssel. Gender-érzékeny testábrázolás (10 éve még ilyent nem írtam volna) plasztikai megfogalmazása. Kicsit impresszionista, kicsit kubista. Tájkép?
KirRoyal válasza:
Most jól becsaptalak, ha-ha-ha. :_)
(Tájkép, mert nem sokkal korábban thai kaját ettünk.)
Ha van olyan helyzet, amikor a balettcipő egymagában öltöztet, akkor ez az.

A képre adott pontszám: 5

Sziasztok :) (4,97)
Hiányzik már nagyon, hogy reggel 5-kor a vizes fűben hasaljak ilyen dögökre vadászva. Tutira jól mutatna 2*1 méteresben a falon a nappaliban. Például a villanykapcsoló mellett, hogy ne maradjon el a hatás, amikor a vendégeskedő anyós éjjel a budira menet felkapcsolja a villanyt.

A képre adott pontszám: 5

pearl_13 válasza:
Köszönöm :)
Én is várom már a tavaszt :)
Hajnal (5)
Bakker, erre adtam egy nagy öt pontost. Hát nem kimoderálták???
chopper34 válasza:
:) Köszönöm,hogy írtál.
Hajnal (5)
Ez csúcs. Meg nagyon ott van. Meg oda is vagyok érte. :D

A képre adott pontszám: 5

chopper34 válasza:
Megérte felnéznem.Ez a napom már mosolyogva indul. :)
cipzár (4,85)
A kivitelezés nagyon jó, ha az ötlet nem is eredeti...
Mausi76 válasza:
aha, értem
Gyilkos-tó (4,74)
Félelmetesen jó!
(Még mindig bánjuk, hogy nem mentünk veletek :( )
Zoran_2 válasza:
Köszi!!
én is :(
Gábor (5)
Na, látom, találtál egyet :)
Fotogén az "öreg", nagyon jó portré!
Zoran_2 válasza:
:))
Útban hazafelé. Segesvárnak mentünk, és kint volt a ház előtt. Az autóvezetőnek szóltam, hogy álljon meg. ...
Köszi
Ha jól látom Segesváron készült a kép :)
Hangulatos a megvilágítás, remek életkép!
Zoran_2 válasza:
Igen ott! :)
Köszi Szabolcs
- (4,9)
Szuper hangulata van!
Virgonc válasza:
Köszi :) Örülök hogy átmegy :)
1/127 | KÖVETKEZŐ UTOLSÓ